Висока смертність та стрімкий ріст кількості інфікованих. Україна серед лідерів в Європі зі щоденного приросту хворих на коронавірусну інфекцію та померлих внаслідок ускладнень.

Втім попри невтішну статистику та впровадження державою жорстких обмежень – це не надто мотивує населення вакцинуватися. Навпаки, у розквіті обіг фейкових довідок та COVID-сертифікатів. Попри прискорення темпів вакцинації все ж значна частина населення якщо й не відмовляється від щеплень, то вагається, яким саме препаратом імунізуватись.

Це в купі з суворими обмеженнями гальмує національну кампанію вироблення колективного імунітету. Закручування гайок називають необхідним кроком, проте ці дії наче червона ганчірка для противників вакцинації. Ті невгамовно наполягають, що система прагне винищити людство або ж чипувати населення, щоб тримати у покорі.

Попри абсурдність тверджень – вистачає тих, хто вірить нісенітницям. Такі, як кажуть медики з ковідних відділень навіть присмерті наполягають на своєму. Їх не переконають ні притомні аргументи, ні знайомі, які вакцинувались, ані 1000 гривень «зеленського».

Детальніше – у відеоматеріалі журналістів Першого Кабельного: