Бійці Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» проходять реабілітацію на Закарпатті за допомогою методу каністерапії.

Спецпризначенці брали участь у бойових діях, стояли на захисті нашої країни, і після лікування планують знову повернутись до побратимів на поле бою.

Крім фізичної реабілітації, значну увагу лікарі приділяють й емоційному відновленню наших захисників. Для цього днями правоохоронці навідалися до кінологічного центру поліції Закарпаття, де тренують службових собак.

Разом зі співробітниками сектору психологічного забезпечення та кінологічного центру бійці «Люті» змогли познайомитись з чотирилапими помічниками та відволіктися від емоційної напруги. Саме така практика — каністерапія — вважається ефективним методом психологічної та фізіореабілітаційної допомоги громадянам, які цього потребують. Адже завдяки спеціально навченим собакам бійці можуть легше впоратися із посттравматичним синдромом.

Співробітники кінологічного центру закарпатської поліції вже мають досвід підготовки чотирилапих помічників для каністерапії і зараз тривають заходи для активного розвитку цього проєкту.

Поліція Закарпатської області