Три автобуси “Електрон” почали від 4 листопада курсувати на маршруті №22 в Ужгороді. Вони не їздили понад рік, — повідомив Суспільному директор комунального підприємства “Ужгородський муніципальний транспорт” Віталій Готра. Обслуговуватимуть маршрут від вулиці Чорновола до площі Корятовича.

7 ранку. На зупинці 22-й автобус очікує ужгородка Іванна Треньович. Дівчина їхатиме на роботу. Каже: про цей маршрут дізналася від бабусі.

“Вона побачила у новинах і сказала мені. Я їхатиму до площі Корятовича. Мені так дуже зручно, адже їхатиму від свого будинку до Корятовича, а там мені до роботи близько”, пояснила дівчина.

Автобус під’їхав до зупинки і після посадки пасажирів о 7.16 поїхав по маршруту. Ужгородка Мар’яна Боднар також їде до центру міста.

“22 маршрут – він знаменитий, він був багато років в Ужгороді, але останнім часом його довгий час не було, — розповіла жінка. — Тепер знову його відновили. Він зручний, бо короткий: нема багато зупинок. Він не об’їжджає ціле місто, як 14-ка. Він по Капушанській швиденько доїжджає. За 20 хвилин можна бути у центрі міста. А деколи ці 10-20 хвилин дуже грають велику роль”.

До кінцевої зупинки — площі Корятовича — цей автобус прибув о 7:33. За словами водія Сергія Кирлика, він доїхав за 17 хвилин. Каже: першим рейсом скористалися десять людей.

“Перший рейс завжди так накатується, — пояснив він, — хоча люди знають, який це маршрут: старий відносно, але людей небагато. За місяць, я думаю, люди звикнуть, як він їде. Маршрут починається з вулиці Чорновола, через вулицю Легоцького, по вулиці Капушанській, біля 16-типоверхівки, кінцева Корятовича. Зараз виїжджаємо з Корятовича, і тим же самим маршрутом повертаємося назад на Чорновола”.

Обслуговуватимуть 22-й маршрут три автобуси “Електрон”, — розповів директор комунального підприємства “Ужгородський муніципальний транспорт” Віталій Готра. Вони за перші дві години роботи перевезли, каже, понад 200 пасажирів. Віталій Готра пояснив: цей маршрут обслуговував приватний перевізник і на маршруті більше року не було автобусів.

“Відповідно, з отриманням нових автобусів міська рада оголосила конкурс: комунальне підприємство пройшло цю процедуру, конкурс виграло. Тепер буде обслуговувати даний маршрут. В місті це найшвидший маршрут, який з’єднує Новий район і центр міста в прямому і зворотному напрямку. Ви з Нового району по Капушанській через 16-типоверхівку до Корятовича доїдете за 20-22 хвилини”, — пояснив директор підприємства.

За словами Віталія Готри, автобуси цим маршрутом їздитимуть кожні 18 хвилин. Останній рейс буде з площі Корятовича о 18 годині 27 хвилин. Вартість проїзду, як і в інших автобусах міста, становитиме 8 гривень.

Суспільне Закарпаття