Еко-декомунізацію провели в селі Велика Копаня на Берегівщині.
Як повідомили на Facebook-сторінці організації “Декомунізація. Україна”, радянську зірку на вершині стели демонтували, не пошкодивши гніздо лелек.
Керівник громадської організації “Декомунізація. Україна” Вадим Поздняков додає, що у селі Велика Копаня ще є одна радянська меморіальна дошка, яку необхідно також демонтувати.
Схожі новини
За добу в Запорізькій області втрати ворога складають до 100 поранених окупантів
2 хвилин на прочитання
У Мукачівському замку виставлять елементи ракети, збитої над Закарпаттям
1 хвилина на прочитання