Еко-декомунізацію провели в селі Велика Копаня на Берегівщині.
Як повідомили на Facebook-сторінці організації “Декомунізація. Україна”, радянську зірку на вершині стели демонтували, не пошкодивши гніздо лелек.
Керівник громадської організації “Декомунізація. Україна” Вадим Поздняков додає, що у селі Велика Копаня ще є одна радянська меморіальна дошка, яку необхідно також демонтувати.
Схожі новини
Книги двох ужгородських авторів потрапили до довгого списку престижної літературної премії ВВС
1 хвилина на прочитання
У ландшафтному парку на Ужгородщині незаконно вирубили понад 200 дерев
1 хвилина на прочитання
Поліцейські вилучили у водія безакцизні алкоголь та тютюн на суму близько 200 тисяч грн
1 хвилина на прочитання
Закарпатські митники оформили від 24 лютого майже 90 тисяч тонн гуманітарної допомоги
1 хвилина на прочитання