Коли за добу рятувальники 36 разів виїжджають на ліквідацію пожеж в екосистемах, хочеться спитати закарпатців: «У чому ваша проблема?» Це принципове рішення – не слухати порад рятувальників? Бо складається саме таке враження. Учора завдяки «старанням» людей вогонь знищив 41 га рослинності. Сподіваємося, що рано чи пізно негативний досвід змусить громадян зрозуміти, що практика спалювання сухостою несе лише руйнування і жодної користі. Тож вчергове закликаємо не палити суху траву й сміття, під час спеки не розкладати вогнища на природі, а особливо в лісі, і не кидати недопалки на узбіччя. Адже ми відповідальні за довкілля, в якому живемо!


Схожі новини
Контрабанду майже 4 тисяч пачок сигарет виявили на кордоні з Угорщиною
1 хвилина на прочитання
Прямий погляд на війну: 7 книг від українських військових та воєнних журналістів
1 хвилин на прочитання
Працівника Закарпатської «екстреної допомоги» нагородили «Золотим Хрестом»
1 хвилина на прочитання