Заступник голови облдержадміністрації прокоментував хід імунізації проти COVID-19 в області.
За його словами, від початку тижня закарпатські медики виконали 16 600 щеплень.Минулої доби, 2 грудня, вакцинувалося 6 580 осіб. Як зауважив Олександр Пацкан, це один із найвищих показників вакцинації у Закарпатті від старту кампанії.
«Сьогодні спостерігаємо позитивну динаміку зростання кількості охочих захиститися від COVID-19, тож маємо надію, що область усе-таки не потрапить до “червоної зони” епідемічної небезпеки», – зауважив заступник голови облдержадміністрації.
Схожі новини
На Закарпатті затримали групу осіб, яка намагалася незаконно перетнути кордон
1 хвилина на прочитання
Державне агенство лісових ресурсів України інформує про стан букових лісів
1 хвилин на прочитання
Сесію Закарпатської облради, на якій мали обрати нового голову, вчергове перенесли
1 хвилина на прочитання