Підприємиця Оксана Борисівна, яка займається бізнесом з 2020 року, успішно скористалася можливостями урядового проєкту «єРобота».

В межах програми «Власна справа» жінка подала заявку на отримання мікрогранту через Портал Дія. За підтримки фахівців обласної служби зайнятості Оксана підготувала проєкт, який отримав позитивне рішення від Державного центру зайнятості.

Мікрогрант допоміг реалізувати амбітний бізнес-план – добудову еко-готелю на горі з захоплюючим краєвидом. Грантові кошти спрямовано на облаштування будиночків з терасами та альтанки для комфортного відпочинку гостей. Завдяки розширенню бізнесу планується створення нових робочих місць.

Урядовий проєкт «єРобота» надає українцям гранти для започаткування та розвитку бізнесу, а також для навчання. Програма стимулює підприємницьку активність та створення нових робочих місць. Скористатися нею можуть як новачки, так і досвідчені підприємці.

Станом на 2024 рік, програмою «Власна справа» на Закарпатті скористалися 98 суб’єктів господарювання. З початку дії програми позитивні рішення про надання грантів отримали 219 осіб, а на фінансування грантоотримувачів області вже виділено 46,8 млн грн. Основною метою програми є створення нових робочих місць, яких заплановано створити 471. Повернення коштів передбачається у вигляді сплачених податків та зборів.

Закарпатський обласний центр зайнятості