Прикордонники відділу «Вилок» Мукачівського загону затримали 55-річного утікача від мобілізації разом із переправником поблизу українсько-угорського кордону. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.

Переправник, житель Закарпаття, планував обійти прикордонні наряди разом із своїм клієнтом, який приїхав з Харківської області. Для цього він озброївся приладом нічного бачення. Проте сам закарпатець перетинати кордон не збирався, він лише мав вказати “ухилянту” місце, де той повинен був незаконно перетнути держрубіж. За свої послуги він отримав три тисячі доларів.

“Оскільки у запропонованому місці кордон проходить руслом Тиси, закарпатець забезпечив харків’янина гідрокостюмом, а щоб той не бачив, наскільки небезпечною є затія подолання стрімкої, холодної та повноводної річки, і не відмовився її перепливати — запевнив, що з метою уникнення небажаної зустрічі із прикордонними нарядами, перетинати державну межу необхідно у темний час доби”, — йдеться у повідомленні Держприкордонслужби.

Прикордонники склали на правопорушників адмінпротоколи і сповістили про інцидент поліцейських.