Різанина сталася у Старокостянтинові. Зловмисник на той час тільки звільнився з місць позбавлення волі.

За процесуального керівництва Хмельницької окружної прокуратури у суді доведено вину мешканця Закарпатської області у замаху на вбивство, а також у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів без мети збуту (ч.2 ст.15, ч.1 ст. 115, ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України).

“За даними слідства, у квітні 2020 року, тільки звільнившись з місць позбавлення волі, 39-річний закарпатець приїхав до м. Старокостянтинів, – розповідають правоохоронці. – Біля міського кладовища він попросив місцевого жителя цигарку. Чоловіки розговорились та місцевий запропонував незнайомцю піти з ним на могилу його дружини та випити.”

Після чарки між чоловіками виникла суперечка, в ході якої засуджений наніс удар лезом в шию потерпілого. Усвідомивши, що накоїв, він підійшов до охоронця підприємства, яке знаходилось неподалік і попросив викликати швидку. Лише завдяки вчасній лікарській допомозі потерпілий залишився живим.

Окрім того, при затриманні у чоловіка вилучили майже 12 гр. канабісу.Вироком Старокостянтинівського районного суду його засуджено до 8 років позбавлення волі.