За їзду без пристебнутого ременя безпеки передбачена адміністративна відповідальність
За минулий тиждень закарпатські патрульні винесли 81 постанову за їзду без пристебнутого ременя безпеки. Про це повідомили в патрульній поліції Закарпаття.
Згідно з ПДР, використання ременів безпеки є обов’язковим для водія і всіх пасажирів, зокрема тих, що перебувають на задньому сидінні. За невиконання цієї вимоги передбачена адміністративна відповідальність за ч.5 ст.121 (Порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами) КупАП.
Схожі новини
Збірна Закарпатської області отримала бронзу на Чемпіонаті України з водного поло
1 хвилина на прочитання
Відсторонений з посади міського голови Хуста Володимир Кащук подав декларацію за 2023 рік
1 хвилин на прочитання