Тисячі угорців та українців пройшлися ходою в центрі Будапешту на 10 річницю російського вторгнення та на другий рік повномасштабної війни. Незважаючи на офіційну позицію угорського уряду Віктора Орбана, прості угорці демонструють, що підтримують Україну в її боротьбі за свободу. Від початку повномасштабної війни Угорщину пройшло біля 2 млн українських біженців, зараз в країні проживає більше 40 тисяч. В Будапешті, столиці Угорщини, було надана значна допомога українцям, за підтримки міської влади діють школи та дитячий садок, в яких навчаються українські діти.
Схожі новини
В Ужгороді у кабінеті анонімної вакцинації від COVID-19 щепилось 1420 людей
1 хвилина на прочитання
Для ВПО з Донеччини пропонують роботу із безкоштовним житлом на Закарпатті
1 хвилина на прочитання
Закарпатський обласний краєзнавчий музей отримав копії Туринської плащаниці
1 хвилин на прочитання