Сьогодні на засіданні виконкому Ужгородської міської ради внесли зміни до рішення виконкому 11.12.2019 № 460 «Про встановлення мораторію».
Таким чином, продовжили до 10 грудня 2025 року мораторій на видачу дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Ужгорода.
Мораторій не стосуватиметься:
– продовження строку дії дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами;
– надання дозволу на вже існуючі спеціальні конструкції, що зумовлено процесом переоформлення дозвільних документів з одного суб’єкта підприємницької діяльності на іншого;
– надання дозволу на внесення змін у технологічні схеми рекламних конструкцій діючих дозволів;
– надання дозволу на зміну місця розміщення об’єктів зовнішньої реклами.
Схожі новини
Російська армія втратила близько 720 військових в Україні за добу – Генштаб
3 хвилин на прочитання
«Bee Home»: ініціатива для збереження диких комах-запилювачів в Ужгороді
1 хвилина на прочитання