В обласному центрі Закарпаття вандали скинули в Уж Ханукальну Менору, яка була встановлена на площі Театральній неподалік обласної філармонії. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпаття.
Як зазначають у поліції, встановлюються всі обставини події та вивчає записи з камер відеоспостереження.
За вказаним слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.296 Кримінального кодексу, тобто Хуліганство.
Санкція статті передбачає від штрафу до обмеження волі на строк до п’яти років.

Схожі новини
УСБУ Закарпаття очолив Євген Борзілов. Що відомо про нового керівника?
2 хвилин на прочитання
Підлітків та молодь запрошують доєднатися до міжнародної програми для лідерів
1 хвилин на прочитання
Дорогою із Закарпаття поліцейські вилучили партію наркотиків вагою 10 кг
1 хвилина на прочитання