Боротьба з росією та всім чужинським для України триває на всіх фронтах.

Адже українське суспільство чітко усвідомлює всі масштаби загрози, яку собою несе войовничий рашизм з її отруйним ідеологічним «рускім міром», особливо ховаючись за будь-якими інформаційними, культурно-освітніми, мистецькими та іншими формами. Тому сьогодні як ніколи важливою є єдність усіх здорових сил українства, підтримка один одного, доведення справ до логічного завершення.

Днями учасники Коаліції організацій «Закарпаття за дерусифікацію» отримали слова підтримки від бійців Закарпатського легіону за свою активну проукраїнську позицію та діяльність, спрямовану на дерусифікацію (деросіянізацію) регіону. Саме у лавах цієї бригади у наші дні протистоять агресору й ті закарпатці, які як громадські активісти свого часу гідно противилися росіянізації, успішно проводили культурно-просвітницьку й патріотичну роботу, в тому числі й із молоддю. Один із них, Борис Кондратюк, справжній український патріот і громадський діяч, а нині боєць 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, заступник командира роти з морально психологічного забезпечення звернувся з такими словами: «Військові Закарпатського легіону передають вітання і подяку усім причетним до дерусифікації Закарпаття». «Від себе особисто теж дякую тим, хто продовжує цю працю. Добре, що є кому справу продовжувати», – каже Борис. Він також зазначає, що інформація про дерусифікацію на Закарпатті «піднімає й бойовий дух побратимів». І це, звісно, дуже радує і вселяє впевненість у правильності нашої ходи, у звершення важливих справ!

Дякуємо нашим Героям за все і бажаємо удачі, успіхів у боях і, врешті, кінцевої Перемоги над агресором-ворогом – рашистами-росіянами! Віримо в наші Збройні Сили! Віримо в Перемогу! А від об’єднання «Закарпаття за дерусифікацію» обіцяємо, що місію дерусифікації (деросіянізації) всього простору регіону будемо виконувати сумлінно заради Вас, заради всіх українців, заради Вільної і Незалежної України! За допомогою партнерів, спільно з небайдужими громадянами примусимо державні та недержавні інституції, органи публічної влади всіх рівнів виконати всі необхідні для цього норми Законодавства України!

Слава Україні!

Маріан Токар, голова Коаліції організацій “Закарпаття за дерусифікацію”