Прикордонники за допомогою тепловізора виявили 2 переправників і 3 ухилянтів-закарпатців , що прямували до Румунії 

П’ятьох чоловіків призовного віку, які сьогодні близько четвертої години ранку потрапили у поле зору спільного прикордонного наряду від відділу «Дякове» та відділу «Мукачево» Мукачівського прикордонного загону, затримали на Закарпатті.

У ході перевірки інформації щодо можливого незаконного перетину кордону, військовослужбовці виявили за допомогою мобільного тепловізійного комплексу групу осіб, які прямували у бік кордону з Румунією.

Незважаючи на спробу утекти від прикордонників, усі правопорушники, які виявилися жителями Закарпаття, були затримані. Двоє із п’яти виявилися переправниками. Надані послуги переправники оцінили у три тисячі доларів з кожного «підопічного». До оборудки горе-махінатори ретельно готувалися – «озброївшись» приладом нічного бачення та трьома радіостанціями, вони гарантували своїм «клієнтам» успішний «трансфер» через кордон.

Ще двох порушників кордону зупинили військовослужбовці відділу «Тячів». Обидва затриманих прибули на Закарпаття з Харківщини.

Наразі прикордонники встановлюють усі деталі спроб незаконного порушення кордону та коло осіб, причетних до організації протиправної діяльності.

На затриманих складено протоколи про вчинені ними адмінправопорушення, справи буде скеровано до суду, інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону.