Спроба нелегально перетнути державний кордон України з Румунією обернулася екстремальним квестом і ледь не останніми хвилинами в житті двох дніпрян.

Як повідомили у Держприкордонслужбі прикордонний наряд відділення «Великий Бичків» отримав повідомлення від румунських колег, що по бурхливій річці Тиса потік тягне вздовж кордону невідомого.

Незабаром прикордонники побачили посеред ріки чоловіка, який відчайдушно боровся з течією. Вони прийшли йому на допомогу і витягли з води.

Згодом 58-річний порушник, який виявився мешканцем Дніпра, розповів прикордонникам, що він разом з 23-річним сином пристали на пропозицію ділків за 4 тис. доларів безпечно перетнути кордон. Проте річка, яка за розповідями «благодійників» повинна була бути мілкою, виявилася повноводною та бурхливою.

Сина виловили румунські прикордонники. Чоловіку викликали «швидку» в нього діагностували переохолодження.

Прикордонники повідомили, що від початку повномасштабного російського вторгнення на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону зафіксовано 10 підтверджених випадків загибелі чоловіків призовного віку під час перепливання Тиси.