Підозрюваного перевели з посади начальника Закарпатської ДЕІ на аналогічну посаду в іншій області Закарпатська окружна прокуратура повідомила про підозру ексначальнику.

Державної екологічної інспекції в Закарпатській області за заволодіння скретч-картами, так званими талонами, на 930 літрів палива. Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк до 5 років, повідомляє Закарпатська обласна прокуратура у Facebook.

В повідомленні зазначили, що “талони” на дизельне пальне та бензин були закуплені за державні кошти, а підозрюваний, маючи на меті особисту вигоду, використав їх на власний розсуд.

“Після цього посадовець був переведений на аналогічну посаду в іншу область. Однак це не дало йому можливості уникнути кримінальної відповідальності – правоохоронці цими вихідними повідомили йому про підозру”, – йдеться в повідомленні.

В пресслужбі підкреслили, що найбільш суворе покарання, передбачене законодавством за таке заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, є позбавлення волі на строк до 5 років.
Ecopolitic.com.ua