Під час вимкнення електроенергії жителі Закарпаття можуть викликати швидку допомогу за допомогою Viber, WhatsApp, Telegram, Signal.

У Закарпатському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф зазначають, що лінії екстрених служб «103» та «112» доступні навіть при відсутності енергопостачання.

Якщо у мешканців області виникають труднощі із дозвоном на «103» або «112», але є стаціонарний інтернет, то можуть скористатись  альтернативними каналами зв’язку.

Ті, хто потребує консультації або приїзду медиків швидкї, можуть зателефонувати або написати повідомлення на месенджери Viber, WhatsApp, Telegram, Signal за номером: + 38 050 432 44 07

Варто коротко і чітко сформулювати причину виклику (скарги та симптоми пацієнта, прізвище, ім’я, стать та вік хворого) та точну адресу виклику. Якщо є можливість – вказати дані геолокації. Це важливо, якщо людина знаходиться поза межами населеного пункту (наприклад у лісі, в горах тощо) і поряд немає видимих орієнтирів.

У Закарпатській екстренці наголошують: використовувати цей канал зв’язку ВИКЛЮЧНО, коли у людини немає можливості зателефонувати на лінію «103» або «112».