Мешканцеві Мукачева повідомили про підозру за виправдовування збройної агресії рф проти України.

Як повідомляє пресслужба СБУ, мукачівець на власних сторінках у соцмережах розповсюджував у соцмережі наративи про те, що війна в Україні – це всього лише «спецоперація», а росія нібито напала на Україну вимушено, з метою захисту своїх територій та збереження життя мільйонів російських громадян.

Також чоловік поширював дезінформацію про те, що збройна агресія рф випередила «глобальний» план України напасти на росію за допомогою виготовленої нею ядерної зброї та «сотень брудних бомб». Крім того, мукачівець визнавав тимчасово окупований Сімферополь частиною росії, а «ДНР» та «ЛНР» – незалежними державами.

Під час обшуків за місцем проживання зловмисника правоохоронці виявили комп’ютерну техніку та мобільні пристрої із доказами протиправної діяльності на шкоду державній безпеці України.

Слідчі СБУ повідомили агітатору про підозру за ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників). Матеріали справи скеровано до суду.