На Закарпатті прикордонники Мукачівського загону затримали 41-річного жителя села Дюла, який намагався заробити незаконним шляхом, займаючись двома видами протиправної діяльності.

Чоловік обладнав свій мікроавтобус “Мерседес Спринтер” спеціальною нішею, де під обшивкою вантажного відсіку сховав майже 20 тисяч пачок сигарет (39 ящиків). Крім того, запропонував двом чоловікам допомогу в незаконному перетині кордону, обіцяючи одному за 10, а іншому за 20 тисяч доларів США безперешкодний прохід. Нелегальних мігрантів він також сховав у обладнаній ніші мікроавтобуса.

Автомобіль закарпатця зупинили на одному з контрольних постів. Під час перевірки прикордонники виявили двох чоловіків – 30-річного жителя Черкащини та 23-річного киянина, які зізналися у своїх намірах незаконно залишити територію України.

При подальшій перевірці транспортного засобу, із залученням оперативників загону, прикордонники знайшли також і схованку з тютюновими виробами без марок акцизного збору.

Таким чином, закарпатець вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ст. 332 ККУ (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та 204 ККУ (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Про виявлені факти прикордонники повідомили співробітників поліції.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України