“Для закарпатців відкривається чергове вікно можливостей: в Ужгороді провели семінар «Основи роботи з проєктами» в межах реалізації програми Interreg Next Польща-Україна 2021-2027.

Завдяки такій ініціативі громадські організації, заклади охорони здоров’я та інші потенційні бенефіціари зможуть подати проєктні заявки й отримати кошти від ЄС.
Конкурс за напрямками «Довкілля», «Здоров’я» для Закарпаття, ще 5 регіонів України та чотирьох воєводств Польщі стартує вже у травні. Для всіх охочих долучитися до транскордонного співробітництва проведуть відповідні тренінги.
Сьогодні ж експерти представництва Програми розповіли краянам про те, які є етапи розробки проєкту, що таке “дерево проблем”, як шукати партнерів тощо.
Така ініціатива – хороша можливість для закарпатців реалізувати корисні ідеї, тож закликаємо долучатися й подавати заявки. Про початок програми повідомимо додатково.
Нині маємо використовувати потенціал транскордонного співробітництва для розвитку наших громад, Закарпаття та України загалом”.
Закарпатська ОВА