До суду скерували обвинувальний акт щодо лісничого підрозділу Мокрянського лісомисливського господарства за фактами зловживання службовим становищем і службової недбалості

За даними слідства, восени 2022 року працівник лісоохорони забезпечив безперешкодну вирубку понад сотні дерев в одному з лісництв у Тячівському районі. При цьому він достовірно знав про відсутність лісорубних квитків чи інших дозвільних документів для цього.

Лісничий не лише приховав факт протиправної порубки, а й намагався надати їй ознак законності, забезпечивши проставлення відповідних затисів і відтисків на пнях дерев.

Крім того, він знехтував своїми службовими обов’язками та не повідомив про самовільну рубку дерев, здійснену на ввіреній йому території.

Проведені під час слідства експертизи підтвердили, що збитки від незаконних дій обвинуваченого склали 1,4 млн грн. Наразі прокурори заявили цивільний позов для відшкодування цих коштів на користь місцевої територіальної громади.

Факти протиправної діяльності прокурори виявили спільно з працівниками Департаменту безпеки ДП «Ліси України» та Державної екологічної інспекції в Закарпатській області.

Закарпатська обласна прокуратура