22 жовтня близько 11 години рейдовою групою Закарпатського рибоохоронного патруля виявлено громадянина на екскаваторі КАТ-318 та громадянина на автомобілі ДАФ-85410, які здійснювали забір піщано-гравійної суміші у руслі ріки Теребля.

Порушення зафіксовано на ділянці ріки між селами Дулово та Теребля Тячівського району. На місце події викликано слідчо-оперативну групу Тячівського РВ ГУНП в Закарпатській області та працівників Тячівського МУВГ. Будь-яких дозвільних документів надано не було. На порушників складено протоколи за ч.3 ст.85 КУпАП. Автомобіль та екскаватор направлені на арештмайданчик Тячівського відділення поліції. За цим фактом розпочато кримінальне провадження. Матеріали справи внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Слід додати, що порушення зафіксовано в період нересту, заборона якого триває з 10 вересня 2021 року по 10 січня 2022 року. Також 27 вересня 2021 року в річку Теребля вселено 2 тисячі екземплярів малька лосося дунайського.

Закарпатський рибоохоронний патруль закликає громадян не бути байдужими до рибних запасів. Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства – прохання повідомляти на «гарячу лінію»: (098) 585-61-64.