В Ужгородi iнспектори ДЕI виявили забруднення рiчки Уж стiчними водами. Про це повiдомляє Державна екологiчна iнспецiя Закарпаття.
Реагуючи на численнi звернення в ЗМI щодо забруднення русла рiчки Уж в обласному центрi та у проводячи заходи щодо запобiгання порушень природоохоронного законодавства працiвники Державної екологiчної iнспекцiї у Закарпатськiй областi вище транспортного мосту в мiкрорайонi «Боздош» неподалiк одного з торгiвельних центрiв виявили трубу, через яку скидаються стiчнi води в рiчку Уж.
Працiвники ДЕI викликали на мiсце слiдчо-оперативну групу полiцiї, яка має внести цей факт до ЄРДР i розпочати розслiдування.
Схожі новини
Закарпатського патрульного судитимуть за спричинення ДТП, у якому загинуло двоє людей
1 хвилин на прочитання
На Закарпатті виявили безпілотники, якими аероконтрабандисти переправляли сигарети до Угорщини
1 хвилина на прочитання
У Мукачеві суд зобов’язав товариство повернути громаді землю вартістю 120 млн грн
1 хвилина на прочитання