Центри рекрутингу української армії запрацювали в Ужгороді та Мукачеві у приміщенні місцевих центрів надання адміністративних послуг.

Таких інформаційно-консультаційних сервісів вже два десятки у різних містах країни і вони створені, аби охочі приєднатися до українського війська могли це зробити в найзручніший спосіб. Нині у Силах оборони України, кажуть, – тисячі вакансій. Повари, механіки, водії, бойові медики, пілоти дронів, кулеметники і чимало інших – загалом усі підрозділи потребують підмоги. А подібні центри дають змогу обрати де і на якій посаді захищати країну.

В Ужгороді центр рекрутингу української армії знаходиться у приміщенні Ужгородської міської ради, а саме у ЦНАПі, за адресою пл. Поштова, 3. Його створено у співпраці Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗСУ, Ужгородської міськради і Закарпатської ОВА.

Графік роботи центру: з понеділка по четвер — 9:00 — 16:00; п’ятниця — 9:00 — 13:00. Звертатися можна і за номером телефону +38 095 74 89 315 (працюють і месенджери Viber та Telegram) або на електронну пошту [email protected]

“У рекрутингових центрах не видають повісток, тут громадяни можуть отримати інформаційно-консультаційні послуги стосовно служби в Збройних силах та, за бажанням, зареєструватися на службу у військову частину та посаду за своїм вибором. Центр також надає інформацію про вакансії у Збройних силах України, Національній гвардії та Державній прикордонній службі України”, – йдеться в повідомленні у фейсбуці.

Натомість у Мукачеві центр розташований у приміщенні ЦНАПу за адресою: площа Духновича, 2. Графік роботи центру: з понеділка до четверга з 8:00 до 18:00, у п’ятницю з 8:00 до 15:00, у суботу з 9:00 до 15:00.

Для зв’язку з центром слід скористатися номером телефону +38 050 372 30 00. Електронна пошта: [email protected]

«У центрі допомагатимуть отримати посаду в Збройних Силах України та інших військових формуваннях Сил оборони відповідно до побажань та кваліфікації людей, які звертатимуться, розповів Уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець», — ідеться у дописі Ужгородської міськради. Також зазначається, що працівники центру рекрутингу не видаватимуть повістки про мобілізацію, їхня функція — суто комунікативна.