279 нових випадків COVID-19 виявили на Закарпатті за минулу добу, 22 грудня. Такі дані повідомили на сайті Закарпатської ОДА. За добу 529 пацієнтів одужали, 11 людей з діагнозом COVID-19 померли.
Загалом в області з початку пандемії діагноз COVID-19 встановили у 86 690 людей. 76 492 пацієнти подолали хворобу, 2 283 — померли.
“Відсоток завантаженості ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, – 45%”, — йдеться у повідомленні.
Схожі новини
“Хочеться певної системності”. Чи стало Закарпаття доступнішим для людей з інвалідністю
2 хвилин на прочитання
Telegram відновив роботу ботів з протидії агресії РФ, які заблокував раніше
3 хвилин на прочитання