У селі Водиця, на звернення місцевої жительки, комісією з благоустрою Великобичківської селищної ради були виявлені та встановлені факти зливу рідких побутових відходів в придорожні ярки.
Як наслідок сморід і забруднений сусідський колодязь. На даних порушників були складені два протоколи та одне попередження і направлено на адміністративну комісію.Нагадуємо, що дане правопорушення притягується за статтею 152 КУпАП.
Штраф від 340 – 1360 грн.
Про це повідомляє Великобичківська селищна рада.
Схожі новини
СБУ заявила про викриття ІПСО РФ проти угорської громади на Закарпатті
1 хвилина на прочитання
За минулу добу відбулося понад 35 бойових зіткнень з ворогом – Генштаб
3 хвилин на прочитання
З лінії фронту в глибокий тил – на Закарпатті відновлюють бійців з передової
2 хвилин на прочитання
Берети кольору «ґрунт» після випробування горами отримали справжні гірські штурмовики
1 хвилина на прочитання