Головне управління ДСНС України у Закарпатській області показало фото обледеніння та попередило про небезпеку виходу в гори.
“А тим часом у горах, як у палаці Снігової королеви, на висоті від 1500 метрів всі схили обледенілі, незалежно від експозиції”, – йдеться у повідомленні рятувальників.
Тому, шановні туристи, у гори поки що – зась”, – попередили вони.
Схожі новини
PLAY
«Схеми» знайшли у Шуфрича майно в Криму, зареєстроване за законами РФ
18 хвилин на прочитання
Двох закарпатців обвинувачують у злочинах проти національної безпеки.
1 хвилина на прочитання
Контрабанда, антикорупційні справи й кадрові зміни — головне з митних новин вересня 2025
3 хвилин на прочитання
За тиждень до лікарень окупованої Донеччини доставлено понад 720 ворожих солдат
2 хвилин на прочитання