Закарпатці продовжують імунізуватися проти СOVID-19, аби в умовах пандемії захистити себе і близьких
Від початку вакцинальної кампанії в Закарпатській області щеплення зробили 363 824 людей.
- першою дозою 214 940 людей вакциновано проти COVID-19;
- другою дозою (повністю імунізовані) 148 884 людей вакциновано проти COVID-19.
За останню добу, 26 жовтня, вакцинувалось 4 664 людей
- 3 293 – отримали першу дозу щеплення,
- 1 371 – отримали другу дозу щеплення(завершили вакцинальний цикл).
Для того, аби в «жовтій», «помаранчевій» чи «червоній» зоні могли працювати заклади освіти, культури, громадського харчування тощо, а подорожі у межах області та за кордон були доступні, закарпатці повинні розуміти відповідальність та свідомо вакцинуватися.
Схожі новини
Розповсюдження фальсифікованого алкоголю на Закарпатті – підозрюють двох ужгородців
1 хвилин на прочитання
Закарпатські прикордонники долучилися до акції «16 днів проти насильства» (Фото)
1 хвилина на прочитання
У потязі з аглорудою на Закарпатті митники знайшли 3,5 тис пачок сигарет (Фото)
1 хвилина на прочитання
Надходження до місцевих бюджетів Закарпаття за 9 місяців 2023 року зросли на 34,5%
1 хвилин на прочитання