Понад 200 спортсменів із різних куточків Закарпаття борються за звання чемпіонів.
На базі Мукачівської спортивної школи стартував обласний чемпіонат з боксу серед юнаків і дівчат 2008 року народження. Участь у змаганнях беруть понад 200 боксерів, про що повідомляє міська рада.
Протягом кількох днів спортсмени змагатимуться за титул чемпіона області, а найсильніші отримають шанс представляти Закарпаття на чемпіонаті України.
Схожі новини
На Харківському напрямку наші воїни відбивають атаку ворога у напрямку Муром – Стариця
2 хвилин на прочитання
Пасочки зі «смаком» москви. Про ситуацію з УПЦ (МП) напередодні Великодня в Закарпатті
8 хвилин на прочитання
“Опалені війною”: в Ужгороді відкривається виставка про Харків під час війни
1 хвилина на прочитання
П’ята група дітей з Донецької області поїхала на відпочинок до Закарпаття
1 хвилина на прочитання
В Ужгороді провели перший фізкультурно-оздоровчий захід під назвою «Єдина нація»
1 хвилина на прочитання