Учениця Мукачівського ліцею №6 Евеліна Яцик виборола перше місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук (МАН) у секції «Охорона здоров’я».
Дослідження 11-класниці, присвячене проблемі дефіциту вітаміну D у підлітків, вразило журі глибиною наукового підходу та практичною цінністю, повідомляє Мукачівська міська рада.
У своїй роботі «Аналіз нестачі вітаміну D у підлітків: причини, наслідки та профілактика» учениця детально розглянула чинники, що сприяють виникненню дефіциту, можливі загрози для здоров’я та способи профілактики.
Під керівництвом вчительки Ольги Михайлівни Унгурян Евеліна провела ґрунтовний аналіз проблеми та запропонувала дієві методи її подолання.
Схожі новини
За домашнє насильство над дружиною мешканцю Хустщини призначили 150 годин громадських робіт
1 хвилина на прочитання
Окупанти розповсюджують інформацію щодо евакуації на випадок прориву ЗСУ
3 хвилин на прочитання