Закарпатська прокуратура звинуватила колишню керівницю департаменту Ужгородської міськради у незаконній приватизації та зловживанні службовим становищем.
Слідство встановило, що жінка незаконно передала приватній компанії землю під стоянкою для літаків в аеропорту «Ужгород». Виконуючи обов’язки директора департаменту, вона уклала договір купівлі-продажу, хоча за законом ця земля не може бути приватизована.
Компанія купила 0,2 га землі за заниженою ціною, а потім перепродала її іншій людині. Наразі ця ділянка все ще у приватній власності.
Розслідування веде ТУ БЕБ у Закарпатській області. Прокуратура подала позов до суду, щоб повернути землю місту.
Схожі новини
Наразі найбільша кількість ворожих атак на Покровському напрямку: Генштаб
1 хвилин на прочитання
Український ПЕН запустив Стипендійну програму на честь Вікторії Амеліної
2 хвилин на прочитання
Завантаженість реанімаційних ліжок у Закарпатті сягає від 70% до 100%
1 хвилина на прочитання
Суд не змінив рішення: застава в 30 млн грн для мера Мукачева залишається в силі
1 хвилин на прочитання